facebook
youtube

U bevindt zich op:  Referentie's  

Bedrijfsgegevens

VIPtouringcar.nl
Taxi & Tour P. van de Pol BV

Marconiweg 31
8071 RB Nunspeet


Telefoon: +31 (0)341 26 000 6
Telefax: +31 (0)341 25 31 04

info@viptouringcar.nl



Referentie's

Hieronder vind u een gedeeltelijke weergave van de diversiteit aan klanten waar Taxi & Tour P. van de Pol BV op het gebied van personenvervoer haar diensten levert, hetzij per luxe touringcar, taxi-bus of taxi. Het totale klantenbestand omvat ruim 1.500 klanten, gevestigd in binnen- en buitenland.



Bedrijven

A.S. Watson Group BV Renswoude www.benelux.aswatson.com
A.T. Kearney BV Amsterdam www.atkearney.nl
Accenture Amsterdam www.accenture.nl
Adidas Amsterdam www.adidas.nl
Ahold Diverse www.ahold.com
Ahrend Zwanenburg www.ahrend.com
AKTA Utrecht www.akta.nl
Ameco Utrecht www.ameco-ut.nl
Amsterdam Airport Schiphol Schiphol www.schiphol.nl
Arcadis Infra / Regio BV Diverse www.arcadis.nl
Artu Biologicals Lelystad www.artu-biologicals.nl
AVK Nederland BV Vaassen www.avknederland.nl
B&C Products Nunspeet www.bece.nl
B. Braun Medical BV Oss www.bbraun.com
Berendsen Textiel Service BV Arnhem www.berendsen.nl
Biohorma BV Elburg www.biohorma.nl
BMB Mott MacDonald Arnhem www.mottmac.nl
Bovag Bunnik www.bovag.nl
British American Tobacco Zevenaar www.bat.com
BSN Medical BV Almere www.bsnmedical.com
Carlson Wagonlit Nederland Amsterdam www.carlsonwagonlit.nl
CêlaVíta Wezep www.celavita.nl
Clifford Chance LLP Amsterdam www.cliffordchance.com
Coca-Cola Enterprises Nederland Apeldoorn www.cokecce.com
Colgate-Palmolive Nederland B.V. Weesp www.colgate.nl
Cordys Nederland BV Putten www.cordys.com
Cório Nederland Utrecht www.corio-eu.com
Douwe Egberts DECS Utrecht www.decs.nl
Ecofys Netherlands BV Utrecht www.ecofys.com
Econosto Nederland B.V. Rotterdam www.econosto.com
Endemol Producties Aalsmeer www.endemol.nl
Ericsson Telecommunicatie BV Rijen www.ericsson.nl
Ferney Group BV Heerhugowaard www.ferney.nl
Finstral K.S. Nederland Zutphen www.finstral-nederland.nl
FrieslandCampina Benelux Veenendaal www.frieslandcampina.com
Galderma Nederland Gorichem www.galderma.nl
Georg Fischer Waga NV Epe www.georgfischer.com
Grey Amsterdam Amsterdam www.grey.nl
H.V.D.N. Architecten Amsterdam www.hvdn.nl
Hakron-Nunspeet BV Nunspeet www.hakron.nl
Hans Ubbink Oude Meer www.hansubbink.com
Heineken International BV Amsterdam www.heineken.nl
Henkel Nederland Nieuwegein www.henkel.nl
Hooge Raedt Groep BV Baarn www.roompotparken.nl
HOYA Lens Nederland BV Uithoorn www.hoya.nl
HVL BV Eindhoven www.hvl.nl
Hyva International BV Alphen aan den Rijn www.hyva.nl
Imperial Tobacco Nederland bv Oosterhout www.imperial-tobacco.com
Imtech Marine Offshore BV Kijkduin www.imtech.nl
Imtech NV Gouda www.imtech.nl
Imtech Utiliteit West BV Amersfoort www.imtech.nl
InBEV Nederland Breda www.inbev.nl
Interovo / BV NIVE Nunspeet www.nive.nl
K+S Benelux BV Breda www.kali-gmbh.com
Koninklijke BAM Groep NV Bunnik www.bamgroep.nl
Koninklijke Bibliotheek Den Haag www.kb.nl
Koninklijke Metaalunie Nieuwegein www.metaalunie.nl
Koninklijke Nederlandse Munt Utrecht www.coins.nl
Koninklijke Saint-Gobain Glass NV Veenendaal www.saint-gobain.com
KPMG Amstelveen www.kpmg.nl
KPMG Meijburg & Co Zwolle www.kpmg.nl
KPN Den Haag www.kpn.com
Kwik-Fit Nederland BV Harderwijk www.kwikfit.nl
Lohmann & Rauscher Almere www.lohmann-rauscher.com
Loyens & Loeff NV Oosterbeek www.loyensloeff.com
LU General Biscuits Nederland BV Breda www.lu.nl
Marcel Wanders Studio Amsterdam www.marcelwanders.com
Marres Maastricht www.marres.org
Merck Sharpe & Dohme Haarlem www.msd.nl
Meridiana-Werzalit BV Nieuwerkerk a/d IJ. www.werzalit.nl
MotracLinde Apeldoorn www.motraclinde.nl
Msg global solutions Benelux BV Utrecht www.msg-global.com
Murgia Metaal Beverwijk www.murgiametaal.nl
Nationaal Archief Den Haag www.nationaalarchief.nl
Navobi BV Staverden www.navobi.nl
Nestlé Nunspeet www.nestle.nl
ORMIT BV De Bilt www.ormit.nl
PAL-V Europe NV Raamsdonksveer www.pal-v.com
Park De Hoge Veluwe Hoenderloo www.hogeveluwe.nl
PC&E International BV Culemborg www.pc-e.com
PFW Aroma Chemicals B.V. Barneveld www.pfw.nl
Planoform Vastgoedontwikkeling BV Arnhem www.planoform.nl
Plaxis BV Delft www.plaxis.nl
Prima Cetra BV Hardenberg www.cetra.nl
Prima Vista BV Bilthoven www.primavista.nl
ProLogis BV Schiphol www.prologis.com
Prorail BV Zwolle / Arnhem www.prorail.nl
ReflexSystems Almere www.reflex-systems.nl
Rhebergen Composiet Constructies Amsterdam www.composieten.com
Rodamco Europe NV Amsterdam www.rodamco.com
SADC NV Schiphol www.sadc.nl
Schuttelaar & Partners Den Haag www.schuttelaar.nl
Securitas Diverse www.securitas.nl
Shimano Benelux BV Nunspeet www.shimano-benelux.com
Shimano Europe Fishing Holding BV Nunspeet www.shimano.com
Sigmacontrol BV Barendrecht www.sigmacontrol.eu
Simed International BV Utrecht www.simed.com
Spyker Cars NV Zeewolde www.spykercars.nl
Technische Unie Amstelveen / Utrecht www.technischeunie.com
Teijin Aramid BV Arnhem www.teijinaramid.com
Tetra Pak Processing Systems Houten www.tetrapak.com
Trouw Nutrition Nederland BV Putten www.trouwnutrion.nl
Van der Meulen Business Events Sneek www.eventgroup.nl
Van Oord NV Rotterdam www.vanoord.com
Vink Kunststoffen BV Didam www.vink.com
VMI Epe Holland BV Epe www.vmi-group.com
VNU Exhibitions Europe Utrecht www.vnuexhibitions.com
Wereld Natuur Fonds Zeist www.wnf.nl


Financiële instellingen

ABN AMRO Bank Utrecht / Amsterdam www.abnamro.nl
American Express Amsterdam www.americanexpress.com
Rabobank International Utrecht www.rabobank.com
Rabobank Nederland Utrecht www.rabobank.nl


Onderwijsinstellingen

ArtEZ hogeschool Arnhem www.artez.nl
Erasmus Universiteit Rotterdam www.eur.nl
Fontys Hogescholen Diverse www.fontys.nl
Hogeschool Utrecht Utrecht www.hu.nl
Hogeschool van Amsterdam Amsterdam www.hva.nl
New Business School Amsterdam www.newbusinessschool.nl
N. Hogeschool Leeuwarden Leeuwarden www.nhl.nl
ROC ASA Amsterdam www.rocasa.nl
ROC Aventus Apeldoorn www.aventus.nl
TU Delft Delft www.tudelft.nl
Universiteit Twente Enschede www.utwente.nl
Universiteit Wageningen Wageningen www.wur.nl


Overheidsinstellingen

Belastingdienst Diverse www.belastingdienst.nl
Dienst Landelijk Gebied Arnhem www.dienstlandelijkgebied.nl
Gemeente Almere Almere www.almere.nl
Gemeente Amsterdam Amsterdam www.amsterdam.nl
Gemeente Arnhem Arnhem www.arnhem.nl
Gemeente De Bilt Bilthoven www.debilt.nl
Gemeente Elburg Elburg www.elburg.nl
Gemeente Epe Epe www.epe.nl
Gemeente Groningen Groningen www.groningen.nl
Gemeente Lelystad Lelystad www.lelystad.nl
Gemeente Lochem Lochem www.lochem.nl
Gemeente Nunspeet Nunspeet www.nunspeet.nl
Gemeente Tiel Tiel www.tiel.nl
Gemeente Zwolle Zwolle www.zwolle.nl
Politieacademie Apeldoorn www.politieacademie.nl
Provincie Flevoland Lelystad www.flevoland.nl
Provincie Gelderland Arnhem www.gelderland.nl
Provincie Overijssel Zwolle www.overijssel.nl
Provincie Utrecht Utecht www.provincie-utrecht.nl
RIVM Wageningen www.rivm.nl
Stadsregio Arnhem Nijmegen Nijmegen www.destadsregio.nl


Reisorganisatie's

Alpio Outdoor Travel & Events Den Haag www.alpio.nl
eSCe-reizen Oosterbeek www.esce-reizen.nl
Wens Business Events BV Baarn www.wenszakelijk.nl


Sport

AFL Commanders Lelystad www.commanders.nl
IJshockeyclub Heerenveen Flyers Heerenveen www.heerenveenflyers.nl
K.N.L.T.B. Amersfoort www.knltb.nl
NEC Nijmegen Nijmegen www.nec-nijmegen.nl


Zorginstellingen

AMC UvA Amsterdam www.amc.uva.nl
Amphia Ziekenhuis Breda www.amphia.nl
Isala Klinieken Zwolle www.isala.nl
TweeSteden Ziekenhuis Tilburg www.tweestedenziekenhuis.nl
UMC Utrecht Utrecht www.umcutrecht.nl
Univé (UVIT) Zorgverzekeringen Nijmegen www.unive.nl
Ziekenhuis Rijnstate Arnhem www.rijnstate.nl